Elk jaar wordt er door de Obvii fanatiek deelgenomen aan de competities en de clubkampioenschappen. Om opgenomen te worden in de hall of fame, moet je kampioen worden in de najaars- of voorjaarscompetitie of bij de clubkampioenschappen, dus sla je slag!

2016-2017

  • NAJAARSCOMPETITIE 2016

    • Zondag Mix 2 (4e klasse)
      Annemiek Wiggers
      Lotte Leufkens
      Frank Hoeckx
      Gert-Jan Kooyman van Guldener
      Wouter Kooyman van Guldener
      Helen Nieuweboer
      Maaike de Haas
    • Zaterdag Mix 1 (3e klasse)
      Jorrit Rodenburg
      Erik den Boer
      Ronny Chu
      Saskia Monen
      Tessa van de Krol
  •  VOORJAARSCOMPETITIE 2017

  • Interne Competitie

    Poule A
    Tantoe hard … Bam!
    Poule B
    Toffe peren
  •  CLUBKAMPIOENSCHAPPEN

    HE3: Koen van der Horst
    HD3: Rens Harteveld en Martin Mentink
    DE4/5: Margriet Nieuwenhuis
    HE5: Bart Melman
    HD5: Roel Leenhouts en Bart Melman
    HE6: Sicco Peters
    HD6: Jasper Huijing en Martijn van der Star
    GD6: Coen van Battum en Simone van Gent
    HE7: Daan van der Valk
    DE7: Yikun Chen
    HD7: Hugo Chaves en Nicola Pambakian
    DD7 Michelle Bettman en Yikun Chen
    HE8/9: Eric van Enter
    DE8/9: Mirte Freriks
    HD8: Tjalling Ament en Vikko Smit
    DD8/9 Lieke Broekhuizen en Rowie Haring
    Fundubbel:  Vikko Smit en Mizzi van der ven

2015-2016

  • NAJAARSCOMPETITIE 2015

    • Zaterdag Heren 2 (4e klasse)
      Jeroen Speet
      Tom Vlugter
      Christian Dieleman
      W.G. Simmonds
      Ren Jingwei
      Varun Das R.R.
  •  VOORJAARSCOMPETITIE 2016

    • Zaterdag Dames 1 (3e klasse)
      Susanne van Gils
      Fransje van Oorschot
      Rebecca Kossen
      Simone van Gent
      Marrit Terpstra
    • Zaterdag Mix 1 (3e klasse)
      Pauline Simons
      Mariette van Driel
      Jorrit Rodenburg
      Maaike de Haas
      Jesse van Beek
    • Zondag Mix 3 (5e klasse)
      Linda Giesselink
      Kimberley McGuire
      Liselot Arkesteijn
      Sjoerd Hengeveld
      Youri Tegelaers
      Yannick Liem
      Melanie van Laak
  • Interne Competitie

    Poule A
    De Technische Elfjes en Co
    Poule B
    Team Duikboot
  •  CLUBKAMPIOENSCHAPPEN

    HE3: Rens Harteveld
    HD3: Rens Harteveld en Martin Mentink
    DE3/4: Marion Tuijp
    HE5: Bart Melman
    DE5/6: Linda Giesselink
    GD5/6/7: Francis Folkers en Gert-Jan Kooyman van Guldener
    HE6: Sjoerd Hengeveld
    HD6: Gert-Jan Kooyman van Guldener en Wouter Kooyman van Guldener
    DE7: Mariette van Driel
    HE7: Sicco Peeters
    HD7: Tjalling Ament en Dennis Krijger
    HE8/9: Hugo Chaves
    HD8: Hugo Chaves en Nicola Pambakian
    DE8/9: Kristel Thieme
    DD7/8 Simone van Gent en Pauline Simons
    GD8/9: Ilse Menger en Peter Jamar
    Fundubbel:  Saskia Monen en Jorben Sprong

2014-2015

  • CLUBKAMPIOENSCHAPPEN

    HE3: Martin Mentink
    HD3: Rens Harteveld en Martin Mentink
    DE3/4: Elena Bouzoni
    GD3: Piet Zeegers en Margriet Nieuwenhuis
    HE5: Reinier Giele
    DE5/6: Emma Wisse
    GD5/6: Yannick Liem en Melanie van Laak
    HE6: Gert-Jan Kooyman van Guldener
    HD6: Gert-Jan en Wouter Kooyman van Guldener
    DE7: Helen Nieuweboer
    HE7: Frank Hoeckx
    HD7: Eloy Snapper en Jelle Snieder
    GD7: Eloy Snapper en Marieke Giele
    HE8: Tjalling Ament
    HD8: Tjalling Ament en Vikko Smit
    DE8/9: Pauline Simons
    DD7/8/9: Eva Dijkema en Susanne van Gils
    GD8/9: Erik den Boer en Yasmine Bal
    DE8/9: Pauline Simons
    Fundubbel:  Ewoud Steensma en Koen Deckers
  • LADDERCOMPETITIE

    Bart Hazen

2013-2014

  • Voorjaarscompetitie 2014

    • Zondag Heren 1 (4e klasse)
      Rens Harteveld
      Koen Beukers
      Koen van Rooijen
      Martin Mentink
    • Zondag Dames 1 (4e klasse)
      Bianca Stoop
      Tessa Ruseler
      Ragnhild van Rijn
      Francis Folkers
      Annelies Voordendag
  • TC-Toernooien

    TC Toernooi 1 (Jackass tennis):
    Lucas van Oortmerssen en Jorben Sprong
    TC Toernooi 2 (Toss):
    Tom Vlugter
    TC Toernooi 3 (FED Cup):
    Vikko Smit en Piet Zeegers
    TC Toernooi 4 (mixing it up):
    Ali Alfaraj en Youri Tegelaers
    TC Toernooi 5 (ACTC):
    Ali Alfaraj en Joyce Lustenhouwer

  • CLUBKAMPIOENSCHAPPEN

    HE4: Koen van Rooijen
    HD4: Arnoud Conijn en Thijs de Vos
    DE4: Margriet Nieuwenhuis
    GD4: Koen van Rooijen en Linda Giesselink
    HE5: Koen Beukers
    DE5: Linda Giesselink
    HE6: Sjoerd Hengeveld
    HD6: Folkert Knol en Yannick Liem
    DE6: Rianne Laan
    GD6: Gilles Bresser en Louise Rahardjo
    HE7: Jeroen Haers
    HD7: Tom Buskin en David Sons
    DE7: Francis Folkers
    GD7: Wouter Kooyman van Guldener en Saskia Monen
    HE8: Michel Tamarzians
    HD8: Jeroen Speet en Tom Vlugter
    DE8: Eva Dijkema
    DD8: Monique van Alphen en Maaike de Haas
    GD8: Jeroen Speet en Susanne van Gils
    DE9: Yasmin van der Lande
    Fundubbel:  Sjoerd Hengeveld en Rebecca Kossen
  • Laddercompetitie

    Hein Vonk

2012-2013

  • Voorjaarscompetitie 2013

    • Mix 4 (6e klasse)
      Michel Dagnieux ©
      Jan Nooitgedagt
      Edwin Meulman
      Emma Wisse
      Annemiek Wiggers
      Lisette Hellinga

    TC-Toernooien

    TC Toernooi 1 (Handicaptennis)
    Tom Busking
    TC Toernooi 2 (Mini tennis)
    Lucas van Oortmerssen en Koen Beukers
    TC Toernooi 3 (3 tegen 3)
    Bert Bosch, Wouter Kooyman van Guldener en Jordi Hessels
    TC Toernooi 5 (Piraten, Arrrrrgh):
    Harry Linskens
    TC Toernooi 6 (Voorwerpen):
    Vikko Smit
    TC Toernooi 8! (Dubbels):
    Ronny Chu

  • Clubkampioenschappen

    HE3: Jan Noorda
    HD3: Marc Bloem en Martin Mentink
    DE3: Margriet Nieuwenhuis
    HE5: Koen Beukers
    DE5: Linda Giesselink
    GD5: Linda Giesselink en Milan Vloedbeld
    HE6: Milan Vloedbeld
    HD6: Nicolas Kramer en Alexis Lerides
    DE6: Bianca Stoop
    HE7: Lucas van Oortmerssen
    HD7: David van Prooijen en Vikko Smit
    DE7: Joyce Lustenhouwer
    GD7: Louisa de Ronde en Casper van Lit
    HE8: Frank Hoeckx
    HD8: Frank Hoeckx en Frank van der Voort
    DD8: Monique van Alphen en Maaike de Haas
    HE9: Erik den Boer
    DE9: Emelien Schut
    Fundubbel:  Niels Franssen en Glenn Vonk

    Laddercompetitie

    Glenn Vonk

2011-2012

  • Najaarscompetitie 2011

    • Mix 1 (hoofdklasse)
      Margriet Nieuwenhuis ©
      Melanie van Laak
      Mieke van Arkel
      Marc Bloem
      Marco Ogno
      Martin Mentink
    • Mix 5 (2e klasse)
      Juliette Dortland ©
      Sophie Cramer
      Daan Hoogwegt
      Wouter van der Geur
    • Heren 1 (2e klasse)
      Bouke Kooreman ©
      Felix Minde
      Koen van Schijndel
      Pieter Braams
      Quirijn Meulenberg
  • Voorjaarscompetitie 2012

    • Mix 2 (5e klasse)
      Koen Beukers©
      Juriën Verweijen
      Margriet Nieuwenhuis
      Marieke Wit
      Melanie van Laak
  • Clubkampioenschappen

    HE3: Martin Mentink
    HD3: Martin Mentink en Koen van Rooijen
    DE3: Julia Mattaar
    GD3: Yori de Bakker en Margriet Nieuwenhuis
    HE5: Koen Beukers
    HD5: Bart Klaver en Milan Vloedbeld
    DE5: Margriet Nieuwenhuis
    DD5: Kimberly McGuire en Louise Rahardjo
    GD5: Yannick Liem en Linda Giesselink
    HE6: Sjoerd Hengeveld
    DE6: Kelly Ting
    HE7: Casper van Lit
    HD7: David van Prooijen en Vikko Smit
    DD7: Louisa de Ronde en Isabelle Vlasman
    GD7: Casper van Lit en Louisa de Ronde
    HE8: Thijs Robijns
    HD8: Imco van Gent en Martin Glimmerveen
    DE8: Maaike de Haas
    GD8: Okko Coppejans en Leonie van der Wel
    HE9: Marco Reijne
    Fundubbel: Koen Beukers en Jeroen Speet

2010-2011

  • Najaarscompetitie 2010

    • Mix 3 (1e klasse)
      Maaike van Alphen
      Lisette Hellinga
      Juliette Dortland
      Jan van Arnhem
      Sjoerd Hengeveld
      Peter Wiggers ©
    • Mix 5 (3e klasse)
      Ilse Bos
      Chiara Verhoog
      Annelieke de Wit
      Folkert Knol ©
      Felix Minde
      Bas des Tombe
  • Clubkampioenschappen

    DE 2-4 Femke Verhaart
    DE 6 Linda Giesselink
    DE 8-9 Martine Sirks
    DD 5-6 Celeste Asmus & Sandra Vosbergen
    HE 3-4 Paul Willekens
    HE 5 Roel Eerkens
    HE 6 Melchior van Wessem
    HE 7 Hein Vonk
    HE 8 Nicola Pambakian
    HE 9 Nicola Pambakian
    HD 3-4 Michiel Kuyper & Martin Mentink
    HD 6 Sven van den Munchhof & Rick van Zundert
    HD 8-9 Widodo Rahardjo & Jos Wulms
    GD 5-6 Marc Bloem & Juliette Dortland
    GD 7-9 Daphne Swemmer (v) & Martine Sirks (m)
    Fundubbel  Sybrand Attema & Femke Verhaart

2009-2010

  • Najaarscompetitie 2009

    • Mix 1
      Mark Versteegh
      Marc Bloem
      Yori de Bakker
      Anne-Joy de Graan
      Barbera Peters
      Mieke van Arkel
      Margriet Nieuwenhuis
    • Mix 2
      Lars van Leeuwen
      Nikita Mostovoy
      David Sons
      Chiara Verhoog
      Annelieke de Wit
      Emma Heijerman
      Martine Sirks
  • Voorjaarscompetitie 2010

    • Zaterdag Heren 2
      Sjoerd Hengeveld
      Thomas de Bos
      Youri Tegelaers
      Mark van Doorne
  • Clubkampioenschappen

    DE 3-5: Femke Verhaart
    DE 6-7: Marlies van der Bremer
    DE 8-9: Emma Heijerman
    DD 3-5: Fleur Kessels & Kimberly McGuire
    DD 6-7: Louise Rahardjo & Kelly Ting
    DD 8-9: Martine Sirks & Daphne Swemmer
    HE 3-4: Kevin Snel
    HE 5: Martin Mentink
    HE 6: Melchior van Wessem
    HE 7: Rick van Zundert
    HE 8: Joram op den Kelder
    HE 9: Widodo Rahardjo
    HD 3-5: Yori de Bakker & Niek Meijer
    HD 6-7: Jan van Arnhem & Melchior van Wessem
    HD 8-9: Martin Glimmerveen & Widodo Rahardjo
    GD 3-5: Femke Verhaart & Peter Kuipers
    GD 6-7: Louise Rahardjo & Melchior van Wessem
    GD 8-9: Emma Heijerman & Martin Glimmerveen

2008-2009

  • Clubkampioenschappen

    DE 3: Femke Verhaart
    DE 6: Karlijn Bezemer
    DE 8: Chiara Verhoog
    DD 3: Femke & Ingrid Verhaart
    DD 6: Fleur Kessels & Kimberly McGuire
    HE 3: Mark Versteegh
    HE 5: Bas van Velzen
    HE 6: Peter Kuipers
    HE 7: Thomas de Bos
    HE 8: Erik Geerts
    HD 3: Remko Molenaar & Mark Versteegh
    HD 6: Jan Obrebski & Dimitri van der Werff
    HD 8: Harold Meerwaldt & Thomas Scholcz
    GD 3: Sandra Vosbergen & Roel Eerkens
    GD 6: Afra & Thijs Schavemaker
    GD 8: Eline Ouwerkerk & Luan LeNgoc

2007-2008

  • Najaarscompetitie 2007

    • Mix 1
      Celeste Asmus
      Juliet Castellani
      Karen Hofman
      Ivo Bouma
      Roel Eerkens
      Peter Kuipers
    • Heren 1
      Oscar Arias-Cuevas
      Thomas de Bos
      Michel Dagniaux
      Victor van Elburg
      David van Prooijen
    • Mix 2
      Joyce in het Veld
      Sanne Poortman
      Jan Nooitgedagt
      Swie Oei
      Erik Schaaf
  • Voorjaarscompetitie 2008

    • Zondag Mix 3
      Yori de Bakker
      Roel Eerkens
      Bart Klaver
      Margriet Nieuwenhuis
      Barbera Peters
      Sanne Poortman
  • Clubkampioenschappen

    DE 3-5: Femke Verhaart
    DE 6: Karlijn Bezemer
    DE 7-9: Callista Sie
    DD 3-5: Linda Gieselink & Anne-Joy de Graan
    DD 8: Lee-Anne Schoneveld van der Linde & Titia van de Water
    HE 3-4: Evgeni Katsnelson
    HE 5: Roel Eerkens
    HE 6: Jan Nooitgedagt
    HE 7: Christiaan Rademakers
    HE 8: Rob Wesselink
    HE 9: Jorrit Rispens
    HD 5: Roel Eerkens & Ivo Bouma
    HD 6: Christiaan Rademakers & Melchior van Wessem
    HD 8: Tom Busking & Alexander de Loor
    GD 3-5: Roel Eerkens & Sandra Vosbergen
    GD 6-8: Melchior van Wessem & Marlies van den Bremer

2006-2007

  • Najaarscompetitie 2006

    • Mix 1
      Celeste Asmus
      Karen Hofman
      Ivo Bouma
      Roel Eerkens
      Bart Klaver
    • Mix 2
      Elja Huibregtse
      Barbera Peters
      Joyce in het Veld
      Jos van Heerde
      Peter Kuipers
      Youri Tegelaers
  • Voorjaarscompetitie 2007

    • Zondag Mix 1
      Celeste Asmus
      Lene Bakker
      Vera Jongman
      Wilbrand Menzo
      Sjoerd Noordhoff
      Mark Versteegh
    • Zondag Heren 1
      Ivo Bouma
      Joris Bruins
      Roel Eerkens
      Bart Klaver
      Theo Klouvas
  • Clubkampioenschappen

    HE3:  Mark Versteegh
    HE5:  Yori de Bakker
    HE7:  Swie Oei
    HD6:  Ivo Bouma & Bart Klaver
    DE3:  Femke Verhaart
    DE6:  Elja Huibregtse
    DD4:  Celeste Asmus & Lene Bakker
    GD3:  Femke Verhaart & Bart Klaver

2005-2006

  • Clubkampioenschappen

    DE 3-6:  Femke Verhaart
    DE 7-9:  Janna Out
    DD 3-9:  Karen Hofman & Sandra Vosbergen
    HE 3-6:  Mark Versteegh
    HE 7-9:  Alexander Haagsma
    HD 3-9:  Jos van Heerde & Dick Hijdra
    GD 3-9:  Juliet Castellani & Roel Eerkens